Yhteystiedot

Jyty Pori ry

Eteläpuisto 9 E 4-5 , 28100 Pori

 

Hallitus 2018

Puheenjohtaja Leila Lahtinen, puh. 044 701 6520, leila.lahtinen(@)pori.fi

Sari Kanerva, varapuheenjohtaja, sari.kanerva(@)kuntapro.fi

Kati Leivo, sihteeri, kati.leivo(@)pori.fi

Seija Sillman-Leppänen, seija.sillman(@)merikarvia.fi

Tuula Lauhala, tuula.lauhala(@)samk.fi

Sinikka Kyngäs, sinikka.kyngas(@)samk.fi

Heidi Suominen, heidi.suominen(@)pori.fi

Helena Sampakoski, helena.sampakoski(@)pori.fi

 

 

 

Toimihenkilöt 2018

Jäsenasiainhoitaja Heidi Suominen, heidi.suominen(@)pori.fi

Rahastonhoitaja Riitta Kiuru, kiurur(@)dnainternet.net

Tiedottaja Sinikka Kyngäs, sinikka.kyngas(@)samk.fi

Tilavaraukset Riitta Kiuru, kiurur(@)dnainternet.net

Emäntä Kati Leivo, kati.leivo(@)pori.fi

 

Koulutus- ja virkistystoimikunta 2018

Pirjo Tuomi (vetäjä), Sari Kanerva, Tuula Lindfors, Seija Sillman-Leppänen, Leila Lahtinen,  Raija Lenko, Riitta Kiuru, Erkintalo Ritva, Ilse Lehti, Tuija Stenroos ja Sinikka Kyngäs.

 

 

Ota yhteyttä

Kirjoita nimi- ja sähköpostiosoitekenttiin omat tietosi, jotta voimme vastata viestiisi.

Jäsenasioissa ota yhteyttä suoraan jäsenasiainhoitajaan.