Yhteystiedot

 

Hallitus 2019

Puheenjohtaja Leila Lahtinen, puh. 044 701 6520, leila.lahtinen(@)pori.fi

Sari Kanerva, varapuheenjohtaja, sari.kanerva(@)kuntapro.fi

Kati Leivo, sihteeri, kati.leivo(@)pori.fi

Tuula Lauhala, tuula.lauhala(@)samk.fi

Sinikka Kyngäs, sinikka.kyngas(@)samk.fi

Heidi Suominen, heidi.suominen(@)pori.fi

Helena Sampakoski, helena.sampakoski(@)pori.fi

 

Toimihenkilöt 2019

Jäsenasiainhoitaja Heidi Suominen, heidi.suominen(@)pori.fi

Rahastonhoitaja Riitta Kiuru, kiurur(@)dnainternet.net

Tiedottaja Sinikka Kyngäs, sinikka.kyngas(@)samk.fi

Tilavaraukset Riitta Kiuru, kiurur(@)dnainternet.net

 

Koulutus- ja virkistystoimikunta 2019

Pirjo Tuomi (vetäjä), Sari Kanerva, Tuula Lindfors, Leila Lahtinen,  Raija Lenko, Riitta Kiuru, Ilse Lehti, Tuija Stenroos ja Sinikka Kyngäs.

 

Luottamusmiehet 2019

 

KUNTAPRO OY 

Luottamusmies Tapani Majuri

tapani.majuri(@)kuntapro.fi

  

MERIKARVIAN KUNTA     

Yhdistyksen puheenjohtaja

Leila Lahtinen

leila.lahtinen(@)pori.fi

 

 

Porin kaupungin pääluottamusmies

Päivi  Alho

paivi.alho(@)pori.fi

POMARKUN KUNTA

Yhdistyksen puheenjohtaja

Leila Lahtinen

leila.lahtinen(@)pori.fi

 

 

Porin kaupungin pääluottamusmies

Päivi  Alho

paivi.alho(@)pori.fi

PORIN KAUPUNKI    

Pääluottamusmies Päivi Alho

paivi.alho(@)pori.fi

        

 

Varapääluottamusmies Leila Lahtinen

leila.lahtinen(@)pori.fi

Sivistystoimiala

Luottamusmies Ritva Erkintalo

ritva.erkintalo(@)pori.fi

  

Perusturva

Luottamusmies Leila Lahtinen

leila.lahtinen(@)pori.fi

 

Perusturva

Varaluottamusmies Helena Sampakoski

helena.sampakoski(@)pori.fi

SAMK OY

Pääluottamusmies Sinikka Kyngäs

sinikka.kyngas(@)samk.fi

           

 

Varapääluottamusmies Pirjo Tuomi

pirjo.tuomi(@)samk.fi

SIIKAISTEN KUNTA

Luottamusmies Kirsi Siikilä

kirsi.siikila(@)siikainen.fi

  

 

  
  
  

 

   

 

 


 

 

 

 


 

 

 

 


 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

  

 

 


 

 

 


 

   
   
   

 

 

 


 

 

  

 

 

 

 


 

 
    

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Jyty Pori ry

Eteläpuisto 9 E 4-5

28100 Pori

Ota yhteyttä

Kirjoita nimi- ja sähköpostiosoitekenttiin omat tietosi, jotta voimme vastata viestiisi.

Jäsenasioissa ota yhteyttä suoraan jäsenasiainhoitajaan.